Sitemiz içerisinde yer alan tüm ürünler 2 iş gününde gönderilmektedir. Tüm Önerileriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Salon Duvar Saatleri

Gönderildi Bahat Tedarik 21/06/2017 0 Yorumlar Dekorasyon Ürünleri,

Salon Duvar Saatleri

 

Evlerin kalbi olan salonların dekorasyonu diğer odalardan daha önemlidir. Misafirlerin ağırlandığı, ev halkının ortak noktada buluştuğu salonlarda her zaman daha fazla vakit geçirilir.

 

Salon mobilyalarının ve aksesuarlarının arasında en önemli tamamlayıcı ve temellerden olan salon duvar saatleri de dekorasyonun odak noktasıdır. Hem zamanı takip etmek, hem de görsel olarak tamamlayıcı bir şıklığı yansıtmak için duvar saatleri kullanılmaktadır.

 

Ofisleriniz ya da evleriniz için tercih edeceğiniz duvar saatleri, mekanın genel havasına uygun olmalı, aynı zamanda da şık görünümleri ile dikkat çekmelidir. Saat seçiminde sadece görsellik değil, saati yerleştireceğiniz alanın boyutunu da dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.

 

Dekoratif Duvar Saatleri

 

Modern evlerde en sık tercih edilen salon duvar saatleri dekoratif olan çeşitlerdir. Suntalam malzemeler, plastikler ya da farklı materyaller kullanılarak üretilen saatler, hayvanlar, geometrik şekiller, rakam ya da manzara temalarıyla salonları süslemektedir.

 

Bu seçeneklerde devasa saatler tercih ederek, çok büyük bir salondaki aksesuar dengesini de ayarlamanız mümkün olmaktadır.

 

Klasik Duvar Saatleri

 

Klasiğin eskimeyen modasını evlerinde yaşatanlar için tercih edilen klasik suvar saatleri, antika görünümlü saatlerden, orijinal antikalara kadar birçok farklı özellikle duvarları süslemektedir.

 

Altın varaklar, gümüş ve bronzlarla bezenen bu ürünler, salonun büyün ağırlığını taşır. Evde hakim olan klasik akıma uygun olarak seçim yapılması gereken ürünler için antikacıları gezerek daha dikkat çekici bir aksesuar edinebilirsiniz.

 

Tasarım Duvar Saatleri

 

Son yıllarda artış gösteren kendin yap ürünlerden olan tasarım salon duvar saatleri dijital baskı yöntemi kullanılarak tasarlanan, fotoğraf ya da logo kullanılarak üretilen kişiye özel ürünlerdir.

 

Bazı ürünlerde ise, tematik görsellerin ortaya çıktığını görmek mümkündür. Kız Kulesi, harf ve kalp desenleri gibi birçok farklı figür, bu saatlerin üretiminde kullanılmaktadır. Bazı modellerde ayna ve tablo gibi aksesuarlarla birleşim görülebilmektedir.

 

Bahat Tedarik Zamanı Yakalıyor

 

Bahat Tedarik, size bu ürünlerin de en modern çeşitlerini temin ederek, hem ev hem de ofis dekorasyonunuzu tamamlamanızı sağlayacaktır. Stoktan hızlı bir şekilde gönderilecek olan ürünler, her zaman memnuniyet kazanacak hediyeler olarak sizi ve sevdiklerinizi memnun edecektir.

 

Siz de kendiniz ya da sevdikleriniz için birbirinden şık 

Yoruma Bırak