Genel

 

Bahat Tedarik, Bahat Temizlik ürünleri‘nin tescilli markası olup www.bahattedarik.com web sitesi ise Bahat Temizlik ürünlerinin online mağazasıdır. 

 

İşbu Web Siteswww.bahattedarik.com) erişim, işbu Web Sitesinin kullanımı ile işbu Web Sitesi aracılığıyla ulaşılan ürünler ve hizmetler aşağıda verilen şartlara, koşullara ve duyurulara tabidir.  Hizmetleri kullanmakla, tarafımızca zaman zaman değiştirilebilecek Hizmet Koşullarının tamamını kabul etmiş sayılırsınız. Hizmet Koşulları üzerinde yapılmış olabilecek değişikliklerden haberdar olmak için bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmelisiniz. 

 

Bu Web Sitesine erişim geçici süreliğine sağlanmış olup Hizmetleri önceden haber vermeksizin geri çekme ve değiştirme hakkını saklı tutarız.   Ne kadar süreliğine olursa olsun herhangi bir zamanda ve herhangi bir sebeple Web Sitesine erişilememesi bizim mesuliyetimizde değildir.  Zaman zaman Web Sitesinin belirli veya tüm bölümlerine erişimi kısıtlayabiliriz.

 

Bahat Tedarik tamamen kendi takdir yetkisine bağlı olmak suretiyle herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin işbu Web Sitesinin Hizmetlerini ve/veya herhangi bir sayfasını düzeltme, kaldırma veya değiştirme hakkına sahip olacaktır.

 

Gizlilik Politikası

Size dair bilgileri nasıl kullanacağımızı açıklayan gizlilik politikamızı Gizlilik ve Güvenlik Politikası bölümünde bulabilirsiniz.Bu Web Sitesini kullanmakla burada yapılan işlemleri onaylamış ve temin ettiğiniz bilgilerin doğruluğunu garanti etmiş sayılırsınız. 

 

Yasaklar

Bu Web Sitesini kullanmanız veya bu Web Sitesi veya onun link oluşturduğu diğer siteler üzerindeki herhangi bir malzemeyi indirmeniz dolayısıyla bilgisayar donanımınıza, bilgisayar programlarınıza, verileri veya diğer size ait malzemelere bulaşabilecek dağıtılmış hizmet engelleme saldırısı, virüs veya diğer teknolojik olarak zararlı malzemelerin verdiği herhangi bir zarar veya ziyandan mesul olmayacağız.  

 

Fikri Mülkiyet, Yazılım ve İçerik

Bu Web Sitesinde veya onun aracılığıyla size sunulan bütün yazılım ve içeriğin Fikri mülkiyet hakları, Bahat Tedarik’in mülkiyetinde kalacak olup dünya çapındaki telif hakkı yasaları ve anlaşmaları ile korunmaktadır. Bahat Tedarik, bu gibi hakların tamamını saklı tutar.  Yalnızca sizin kişisel kullanımınız için temin edilen içeriği depolayabilir, yazdırabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Size sunulan veya işbu Web Sitesinde görünen hiçbir içeriği veya içeriğin kopyalarını yayınlayamaz, işleyemez, dağıtamaz veya başka hiçbir şekilde ve hiçbir formatta çoğaltamaz veya söz konusu hiçbir içeriği bir işletme veya ticari müessese ile bağlantılı olarak kullanamazsınız.

 

Satış Koşulları

Sipariş vermekle, ürünü aşağıdaki şart ve koşullar altında ve bunlara tabi olarak satın almayı teklif etmiş olursunuz. Bütün siparişlerde, ürünün mevcut olması ve sipariş bedelinin teyit edilmesi gereklidir.

Dağıtıma çıkma süreleri ürünün mevcut olup olmamasına göre değişir ve teslimat süresine ilişkin verilen her türlü teminat veya beyan, Türkiye içinde sınırlı olup posta gecikmesi veya mücbir sebepler gibi bizim mesuliyetimizde olmayan sebeplerden dolayı gecikmelere tabidir.  Ayrıntılı bilgi için Teslimat Bilgileri  politikası duyurusunu okuyunuz. 

 

Bahat Tedarik ile sözleşme yapabilmek için 18 yaşın üzerinde olmanız ve kabul ettiğimiz bir banka tarafından verilmiş geçerli bir kredi veya bankamatik kartına sahip olmanız gerekir. Bahat Tedarik, tarafınızca yapılan herhangi bir isteği geri çevirme hakkını saklı tutar.  Siparişiniz kabul edilirse e-posta ile size haber vereceğiz. Sipariş verirken bize temin ettiğiniz tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, siparişi verirken kullandığınız kredi veya bankamatik kartının yetkili kullanıcısı olduğunuzu ve malların maliyetini karşılamaya yetecek kadar para kaynağınızın olduğunu taahhüt etmiş olursunuz. Reklamı yapılan bütün fiyatlar bu gibi değişikliklere tabidir.